KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 7884255
nr 788 4255
Olle Agnell
(f. 1923), Sverige
Blyerts, Olle Agnell (f. 1923), Signerad OA, 31x39
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 29 oktober 2012
kl 17:55:15
29/10 11:39:50
100 kr
29/10 16:53:19
Olle Agnell
Läs mer om Olle Agnell